آوار یک اعتراض محترمانه روی سر شبکه من و تو +فیلم

48

برنامه زنده شب گذشته “استیج” آنطور که مطابق میل و سلیقه برنامه ریزان شبکه من و تو بود، پیش نرفت.

“استیج” شب گذشته برای مدیران لندنی شبکه من و تو، شبی پرمخاطره بود، شب تلخی که شركت كننده زن با انصراف از ادامه مسابقه خوانندگی رقم زد و حین اجرای زنده صحنه را به نشانه اعتراض ترك كرد.

گمان همگی آن بود که سولماز شرکت کننده مسابقه خوانندگی، برای اجرا روی سن رفته است تا صدایش را در این مرحله محک بزند، اما وقتی رها اعتمادی مجری برنامه روی صحنه اجرا به او اضافه شد تا ابتدای شعرش را یادآور شود با پاسخی شوکه کننده مواجهه شدند.

داوطلب مسابقه خوانندگی رو به بینندگان و حاضران در استودیو و خطاب به اعتمادی گفت: بله اولش و می دونم، انتهاشم می دونم، فقط می خواستم که به من این فرصت رو بدن که یه صحبتی بکنم و فرصت داده نشد و فکر می کنم الان می تونم صحبت کنم، من بخاطر مسایلی که در پشت پرده اتفاق می افتد ترجیح می دم از این شو خداحافظی کنم و هنرم رو حفظ کنم.

از آنجا که برنامه زنده روی آنتن رفته بود امکان سانسور وجود نداشت و این کار را برای رها اعتمادی بسیار سخت کرد. او که نیم نگاهی به سولماز و چشمی به اتاق فرمان داشت، با “اوکی اوکی” گفتن ها و “سولماز جان” های متعدد شرکت کننده را ودار به کوتاه کردن سخنانش کرد.

هنگام ادای این چند جمله کوتاه از سوی شرکت کننده زن، اضطراب در رها اعتمادی کاملا مشهود بود.

متاسفانه این اعتراض کوچک با واکنش منفی دیگر مجریان برنامه نیز همراه شد بطوری که وی را به غیرحرفه ایی بودن متهم کردند.

پیش از این هم بارها شبکه من و تو با حواشی و جنجال های متعددی روبرو بوده است.

نقطه نظرات مخاطبان برنامه هم جالب توجه بود، بیشتر آنها معتقد بودند سولماز لیاقت حضور در مرحله بعد را داشته، در حالی که به جای او شخص دیگری به نام عطا به مرحله بعد صعود کرده است، شرکت کننده ای که از نظر آنها دو اجرای غیرقابل قبول داشته است.

 

لینک دانلود 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *