دانلود کتاب ارزشمند “خانواده و تربیت مهدوی”

456

فاصله‌ی ما با مهدی موعود بیش از هر چیز فاصله‌ی معرفتی و معنوی است، برای نزدیکی به ساحت آن حضرت و وارد شدن در شمار مهدی یاوران بیش از هر چیز به ایجاد تناسب اخلاقی در وجود خود با آن یگانه‌ی اخلاق نیازمندیم.

در این کتاب ارزنده، چهار دوره‌ی بنیادین تربیتی در فرایند مهدی یاوری آمده است که ره آورد آن تربیت نسلی منتظر و مهدی یاور می‌باشد.

خانواده‌ای که راهکارهای عملی در این چهار دوره‌ی تربیتی را به خوبی اجرا نماید و دستورهای تربیتی تأکید شده را فرو گذار ننماید، در فرآیند تربیت و هدایت فرزندان خویش کمتر با مشکلات و ناهنجاری‌های تربیتی مواجه می‌گردد.

باشد که همگان گام‌های معرفت و محبت و بصیرت را در مقام‌های مهدی شناسی، مهدی محبّی و مهدی یاوری به خوبی برداشته و آماده‌ی هر گونه نصرت در مقام مهدی یاوری گردیم.
این کتاب با بررسی بنیان خانواده و بسط اهمیت خانواده در تربیت فرزندان به بیان راهکارهای تربیت نسلی مهدی‌یاور و منتظر می‌‏پردازد.
کتاب ارزشمند خانواده و تربیت مهدوی  که با تلاش حجت الاسلام دکتر مرتضی آقاتهرانی و محمدباقر حیدری کاشانی به همت انتشارات مؤسسه «کتابستان معرفت» به چاپ رسیده است راهکارهای عملی برای تربیت نسل منتظر و مهدی‌یاور را معرفی می کند . این کتاب را می توانید از سایت سالار شهیدان با فرمت pdf در ادامه مطلب دانلود نمایید .

 

لينكهاي دانلود

حجم فايل

2 مگابایت

منبع

هم عهد-به سوی ظهور

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *